MENU
Úvodní strana » Moje Penny » Časté dotazy

Časté dotazy

Požádal/a jsem si on-line o zaslání nové PENNY karty poštou nebo jsem vyhrál/a poukázku v hodnotě 100 Kč a ještě mi do poštovní schránky nic nepřišlo, co s tím?

 • Doručení zásilky může trvat až tři týdny (nikoli dny). Vyčkejte tedy prosím a pokud Vám do této doby nic nepřijde, kontaktujte nás na adrese pennykarta@penny.cz a my sjednáme nápravu. 

Mám kartu, ale nikdy jsem nevyplňoval žádný formulář, můžu se přihlásit?

 • Ano, stačí přejít sem: Zapomenuté údaje a vyplnit Vaše údaje. Pro další přihlášení již použijete Vámi zadané informace.

Jsem si jistý, že jsem v papírovém formuláři vyplnil e-mail, PSČ, ale nejde mi se přihlásit.

 • Je možné, že při digitalizaci formuláře došlo k chybnému načtení některého znaku. Proto Vám přihlášení nefunguje. Nic se neděje, stačí přejít na stránce „Přihlášení“ na "Zapomenuté údaje" a vyplnit Vaše údaje. Pro další přihlášení již použijete Vámi zadané informace.

Na prodejně mi řekli, že mi novou kartu nevydají / že nemají registrační formuláře / že lze o kartu zažádat jen on-line. 

 • To není pravda, je nám líto, že Vám tohle na prodejně sdělili. Na každé prodejně musí mít k dispozici registrační formuláře i nové PENNY karty. Prosím napište nám na e-mail pennykarta@penny.cz o jakou prodejnu se jedná a my sjednáme pořádek.  

Po přihlášení vidím v mých údajích překlepy nebo nesmyslné údaje.

 • Za to se omlouváme, při digitalizaci papírového formuláře se může stát, že některé znaky jsou špatně načteny. Prosím upravte své údaje, pro příští přihlášení bude již vše v pořádku.

Nemám e-mail, můžu se i tak registrovat a získat PENNY kartu?

 • Pokud opravdu nemáte email, PENNY KARTU Vám i tak rádi vydáme. Není však možné tak učinit on-line. Pro on-line registraci je nutné mít správně vyplněný e-mail. Můžete však na kterékoli prodejně využít papírového formuláře, kde není třeba e-mail vyplnit. Pokud byste se chtěl přihlásit on-line, bude opět nutné zadat e-mail.

Mám víc PENNY karet, co s tím?

 • Zvolte si prosím jen jednu z nich, kterou budete opravdu používat. S touto PENNY kartou se přihlaste on-line, zkontrolujte údaje uvedené u PENNY karty, případně je změňte a používejte pouze tuto jednu PENNY kartu. Ostatní PENNY karty, pokud nebudou delší dobu používány, budeme z databáze mazat.

Máme v rodině víc PENNY karet nevím, která je na moje jméno.

 • Zkuste se k PENNY kartě přihlásit Vašimi údaji. Pokud to nelze, zkuste to u další PENNY karty. Pokud to nelze, proveďte úpravu údajů pomocí "Zapomenuté údaje". A PENNY kartu si klidně nějak označte (tak abyste ji nepoškodil nebo neznehodnotil ean čárový kód). Změnu údajů proveďte i u další PENNY karty dle toho, kdo PENNY kartu bude chtít používat. Po přihlášení pak již uvidíte, komu PENNY karta patří.

Sbírám na PENNY kartu nějaké body?

 • Zatím na PENNY KARTĚ body nesbíráte, pouze získáte slevu na vybraný výrobek v aktuální letáku. Aktuální nabídku slev s PENNY kartou naleznete zde: Aktuální nabídka. Do budoucna však připravujeme pouze pro držitele karet další benefity

Mám trvalé bydliště mimo ČR (např. Slovensko), mohu kartu získat?

 • Ano, i pro zákazníky s trvalým bydlištěm mimo ČR je PENNY karta určena.

Ztratil/a jsem PENNY kartu. Jak získám novou?

 • Stačí se on-line registrovat a zvolit si, zda si PENNY kartu vyzvednete na prodejně nebo zda ji chcete zaslat poštou.
 • Případně stačí vyplnit papírový registrační formulář v prodejně, předat jej zaměstnanci PENNY Marketu na pokladně a obratem Vám bude vydána karta nová.
 • Vaši starou PENNY kartu po čase smažeme z databáze.